Sean Paul i Inna w nowej wersji przeboju "Up"

INNA kontynuuje serię udanych kooperacji, przedstawiając nową wersję singla "UP", który zrealizowała we współpracy z uwielbianym na całym świecie Seanem Paulem.

Oryginalny singiel "Up" ukazał się półtora miesiąca temu. Utwór ma już ponad 14 milionów odsłon na YouTube i zajmuje 53. miejsce na liście Shazam Global. Sean Paul i Inna zaprezentowali nową wersję hitu "Up". Poniżej możecie zobaczyć teledysk.

 

Sean Paul - jamajski gwiazdor dancehallu - zdobył rozgłos na początku XXI wieku dzięki przebojom "Get Busy" (z nagrodzonej Grammy płyty "Dutty Rock") czy "Temperature". Orędownik łączenia dancehallu z popem, nagrywał już z takimi gwiazdami jak Beyoncé ("Baby Boy"), Sia, Clean Bandit czy Pharrell Williams. Na wydanej w 2018 roku EP-ce "Mad Love" artysty znalazły się piosenki "No Lie" z Duą Lipą czy numer tytułowy, w którym wsparli go Sia i Becky G.

Rok 2021 INNA może niewątpliwie zaliczyć do udanych. Jej piosenka "Flshbacks", która zgromadziła ponad 31 milionów odsłon, podbiła listę przebojów w Rosji, gdzie przez 8 tygodni z rzędu utrzymywała się na szczycie zestawienia. Następnie wokalistka wydała single "Maza" (20 milionów odsłon) i "Oh My God", a także współpracowała z Gromee przy "Cool Me Down", z Alokiem i Sofi Tukker przy "It Don't Matter", ze SICKOTOY i Elvaną Gjatą przy "Papa", z Carla's Dreams, The Motans i Iriną Rimes przy "Aici" oraz z Minelli przy "Party".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!