Karolina Leszko i Mietek Szcześniak w świątecznym utworze "Srebrny las"

Duet wykonał wspólnie nastrojowy, świąteczny utwór skomponowany przez Mikołaja Blajdę. Posłuchajcie, jak brzmi piosenka "Srebrny las"!

Karolina Leszko to wokalistka i autorka tekstów. Popularność przyniósł jej udział w programie "The Four: Bitwa o sławę", w którym dotarła do finału i ostatecznie zajęła 2. miejsce. Artystka wcześniej próbowała swoich sił także w programach "The Voice Of Poland" i "Must Be The Music". W 2019 roku wydała swoją debiutancką płytę z piosenkami Marka Grechuty, "Ścieżki przydeptane", nagraną wspólnie z Pawłem Piątkiem.

Działalność muzyczną Karoliny można śledzić na jej mediach społecznościowych oraz na jej kanale na YouTubie, gdzie opublikowała między innymi słynne wideo z koncertu Michaela Bublé w Krakowie w 2019 roku, podczas którego zaśpiewała z nim przebój "When I Fall In Love". 

17 grudnia 2021 roku premierę miał najnowszy singiel Karoliny Leszko, nagrany wspólnie z Mietkiem Szcześniakiem. Posłuchajcie, jak brzmi świąteczna piosenka "Srebrny las"! 

 

Autorem utworu jest Mikołaj Blajda, kompozytor i dyrygent, założyciel Filharmonii Futury - pierwszej w Polsce filharmonii zajmującej się organizacją i produckją widowisk multimedialnych, łączących w sobie różne gatunki muzyczne, takie jak jazz, opera, rock i musical. 

Kayah, Arek Kłusowski i Michał Kmieciak prezentują świąteczną balladę 'Niech zimy nie będzie'Kayah, Arek Kłusowski i Michał Kmieciak prezentują świąteczną balladę pt. Niech zimy nie będzie. Zobacz video.

Karolina Leszko i Mietek Szcześniak wystąpili razem w grudniu 2020 roku, podczas zorganizowanego przez Filharmonię Futurę świątecznego koncertu "Oratorium na Boże Narodzenie". Nagranie z koncertu, na którym wystąpili także Damian Ukeje, Sylwia Lorens, Michał Gasz i Ewa Jurkowska, można obejrzeć na kanale Filharmonia Futura na YouTubie. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!