Zespół Scorpions udostępnił fragment tytułowego utworu z nowego albumu "Rock Believer"

Scorpions, niemiecka ikona rocka, zapowiada nadchodzący album "Rock Believer", który ukaże się 25 lutego 2022 roku.

Nowy album Rock Believer" ukaże się 25 lutego 2022 roku. Również pod hasłem „Rock Believer" odbędzie się trasa, w ramach której w marcu i kwietniu 2022 roku Scorpions da serię koncertów w Planet Hollywood Resorts & Casino w Las Vegas. Później zespół zawita do Europy, w tym do Polski. 28 maja 2022 roku Scorpions zagra w Tauron Arenie Kraków.

Poniżej możecie posłuchać fragmentu tytułowego utworu z nowej płyty „Rock Believer".

 

Czy zespół, który obecny jest na scenie od 50 lat (czyli od kiedy wydał znakomity „Lonesome Crow"), swym nowym albumem „Rock Believer" może zaskoczyć zadziornością, siłą i surowością? Czy 18 dotychczas wydanych płyt, w tym platynowe i podwójnie platynowe krążki, nie wystarczą niemieckim rockmanom? Czy mają siłę i energię, czy została benzyna w baku? Cóż, odpowiedzi znajdziemy w jednej z piosenek:

Grajmy głośniej, grajmy mocniej, trochę na luzie, trochę mrocznie. Zapodaj brudny riff przyjacielu, bo w baku jeszcze jest sporo benzyny.

Koncert Scorpions w MoskwieCzy wiesz wszystko o zespole Scorpions? [QUIZ]

Scorpions to jeden z najważniejszych rockowych zespołów ostatnich dekad. Nie tylko zdefiniowali klasyczne rockowe brzmienie, ale i sprzedali 120 milionów płyt, zagrali 5 tysięcy koncertów i nagrali wiele ponadczasowych klasyków, w tym legendarny „Wind of Change" - jeden z najlepiej sprzedających się singli wszech czasów, a przede wszystkim utwór, będący synonimem jednego z najważniejszych momentów w historii. Do sukcesów Scorpions należy dodać liczne nagrody, w tym gwiazdę na Rock Walk of Fame w Hollywood i takie klasyki jak „No One Like You", „Rock You Like A Hurricane" czy „Still Loving You".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!