"Batman": Colin Farrell jako Pingwin. Zobacz nowe zdjęcia z filmu

Film trafi do kin 4 marca 2022 roku. Sprawdźcie, co wiemy do tej pory o nowej produkcji Matta Reevesa.

Tym razem w roli Mrocznego Rycerza zobaczymy Roberta Pattinsona. U jego boku w Kobietę Kot wcieli się Zoe Kravitz. Aktorka znana między innymi z takich produkcji jak "Wielkie Kłamstewka", "Niezgodna" czy "Mad Max". Pingwina zagra Colin Farrell, Riddlera – Paul Dano, Alfreda – Andy Serkis, Jamesa Gordona – Jeffrey Wright, a Carmine'a Falcone'a – John Turturro.

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z filmu, na których możemy zobaczyć niesamowitą przemianę Colina Farrella w Pingwina oraz filmowego Riddlera.

Zobacz oficjalny zwiastun:

 
Ponieważ film jest opowieścią detektywistyczną, rozgrywającym się w policyjnym świecie i opowiadającym o korupcji thrillerem, traktujemy tę historię tak, jakby mogła się rzeczywiście wydarzyć. Batman nie ma więc nadprzyrodzonych umiejętności, a jedynie nadludzką pasję.
Pod pewnym względem zobaczymy tu genezę wielu przeciwników Batmana. Selina nie jest jeszcze Catwoman, to część drogi, jaką przejdzie jej postać. Oz (Oswald Cobblepot) nie jest jeszcze królem zbrodni, którym się stanie. Chwilowo jest po prostu Pingwinem i nie lubi tego przezwiska. Riddler zaś dopiero debiutuje, dodał Reeves. Powiązanie ze sobą tych postaci było jednym z wyzwań, ale też jednym z najbardziej ekscytujących elementów tworzenia tej historii. Cały film jest jak tocząca się kula śnieżna. Nieustannie czuć rosnące napięcie.

- zdradził reżyser Matt Reeves.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!