"The Batman" nadciąga. Zobacz nowy plakat i zwiastun

Film trafi do kin już 4 marca 2022 roku. Sprawdźcie, co wiemy do tej pory o nowej produkcji Matta Reevesa.

Tym razem w roli Mrocznego Rycerza zobaczymy Roberta Pattinsona. U jego boku w Kobietę Kot wcieli się Zoe Kravitz. Aktorka znana między innymi z takich produkcji jak "Wielkie Kłamstewka", "Niezgodna" czy "Mad Max". Pingwina zagra Colin Farrell, Riddlera – Paul Dano, Alfreda – Andy Serkis, Jamesa Gordona – Jeffrey Wright, a Carmine'a Falcone'a – John Turturro.

Zobacz nowy zwiastun:

 
Pod pewnym względem zobaczymy tu genezę wielu przeciwników Batmana. Selina nie jest jeszcze Catwoman, to część drogi, jaką przejdzie jej postać. Oz (Oswald Cobblepot) nie jest jeszcze królem zbrodni, którym się stanie. Chwilowo jest po prostu Pingwinem i nie lubi tego przezwiska. Riddler zaś dopiero debiutuje, dodał Reeves. Powiązanie ze sobą tych postaci było jednym z wyzwań, ale też jednym z najbardziej ekscytujących elementów tworzenia tej historii. Cały film jest jak tocząca się kula śnieżna. Nieustannie czuć rosnące napięcie.

- zdradził reżyser Matt Reeves.

BatmanBatman Plakat filmu 'Batman'

Premiera filmu zaplanowana jest na 4 marca 2022 roku. Co ciekawe film będzie bardzo długi. Ma trwać ponad 3 godziny! Będzie to tym samym najdłuższy film o Batmanie, jaki do tej pory powstał.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!