Paweł Domagała prezentuje teledysk do nowego singla "Dzieci u Dziadków"

Utwór promuje nowy album duetu Domagała & Borowiecki, który ukaże się jesienią 2022 roku.

Do sieci trafiła nowa piosenka duetu Domagała & Borowiecki z nadchodzącego albumu „Narnia". Jego tytuł nawiązuje do ulubionej książki Pawła „Opowieści z Narnii" C. S. Lewisa. W odróżnieniu od „1984" i „Wracaj" nowy album będzie skupiony na zapiskach z codzienności. Klip wyreżyserowała Zuza Grabowska, a autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki. Wystąpili w nim Joanna Koroniewska-Dowbor, Marcin Stec oraz zespół Pawła Domagały.

Zobacz teledysk:

 

Tekst piosenki napisał Paweł Domagała, muzykę skomponowali Paweł i Łukasz Borowiecki, który jest też producentem muzycznym utworu.

Zazwyczaj w komediach romantycznych i generalnie w popkulturze, historie są pokazywane do pewnego momentu. Jest dwoje ludzi, nie mogą ze sobą być, bo coś tam. Po różnych perypetiach są wreszcie razem i mamy happy end. A tak naprawdę tu dopiero zaczyna się walka. Najtrudniej znaleźć romantyzm i uniesienie w codziennej rutynie, która przy wysiłku potrafi być piękna i ważna. To też piosenka o tym, żeby pary nigdy nie zapominały o sobie, że warto mnie czas i przestrzeń tylko dla siebie.

– mówi Paweł Domagała.

Muzyk wydał do tej pory trzy albumy studyjne: Opowiem ci o mnie (2016), 1984 (2018) oraz Wracaj (2020). Domagała ma na swoim koncie takie przeboje jak "Weź nie pytaj" czy "Wystarczę ja", które do dziś biją rekordy popularności. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!