Zespół Goya powraca z nowym utworem "Zakamarki"

Goya powraca po dwóch latach z nowym singlem, który zapowiada ich nadchodzący album.

Zespół Goya znany z takich przebojów jak "Smak słów" czy "Tylko mnie kochaj" powrócił z nowym singlem. Piosenka "Zakamarki" jest o pielęgnowaniu miłości, jej bardziej dojrzałym aspekcie. Muzycznie, singiel jest połączeniem nowoczesnego brzmienia z refleksyjnym i dojrzałym głosem Magdy. Utworu możecie posłuchać poniżej.

 
W jakimś stopniu inspiracją do napisania tego tekstu są własne doświadczenia z dwudziestojednoletniego stażu małżeńskiego. Piosenka mówi o pielęgnowaniu miłości, jej bardziej dojrzałym aspekcie. W tekście nie chodzi o pierwsze zakochanie i „motylki w brzuchu", raczej o to, w jakim miejscu widzimy siebie w przyszłości. Jest to utwór o miłości spełnionej, codziennej, ale nadal romantycznej. Wydanie singla Zakamarki nie jest zapowiedzią płyty. W tym roku mamy w planach wypuścić jeszcze kilka singli i zagrać wiele letnich koncertów.

– mówi Magda Wójcik.

Zespół Goya był oficjalnie niewidoczny przez ostatnie dwa lata. Ci co myślą, że nic się u nich nie działo, są w ogromnym błędzie. Przez ostatnie dwa lata pracowali głównie w studio, nagrywając wokale wielu artystów. Począwszy od Sanah, poprzez Michała Wiśniewskiego kończąc na rockowym Łukaszu Drapale z Chemii i wielu innych.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!