Natalie Imbruglia prezentuje nowy singiel "Nothing Missing"

Utwór promuje nadchodzący album artystki "Firebird", który ma ukazać się jesienią 2021 roku.

Australijska piosenkarka Natalie Imbruglia powraca w wielkim stylu, zaznaczając swój powrót do muzyki ogłoszeniem swojego pierwszego od sześciu lat albumu zatytułowanego "Firebird". Pierwszym singlem, który promował płytę, był utwór "Build It Better". Teraz artystka zaprezentowała kolejny przedsmak tego, co usłyszymy na nowym albumie. Do sieci trafił singiel "Nothing Missing".

Zobacz teledysk:

 

Album został nagrany prawie w całości podczas lockdownu, "Firebird", we współpracy z uznanymi tekściarzami, takimi jak Fiona Bevan (Lewis Capaldi, One Direction) i Rachel Furner (Little Mix, Steps), a także ponownie połączyła się ze producentem Shiver Eg White, który współpracował również z Adele i Samem Smithem.

Tworzenie tego albumu było dla mnie głębokim i satysfakcjonującym doświadczeniem. Po długim okresie, który w gruncie rzeczy, mogę nazwać moją blokadą twórczą, nie mogłam wyobrazić sobie, że dotrę do tego miejsca, w którym dzisiaj jestem! Proces pisania albumu rozpoczęłam w Londynie tuż przed pandemią. Potem było Nashville.
Z każdą kolejną sesją i kolejnymi ludźmi, których spotykałam na swoje twórczej drodze, zacząłem nabierać pewności siebie, ponownie odnajdywać swój głos i tworzyć brzmienie i styl, które wydawały mi się autentyczne. Praca z tak wieloma talentami przy „Firebird" była dla mnie wielkim przywilejem. Po prostu nie mogę się doczekać, aż ludzie w końcu to usłyszą!

– wspomina Natalie Imbruglia.

Album "Firebird" będzie dostępny w formatach: CD (Standard & Deluxe) & limitowanej edycji blue vinyl oraz w formie cyfrowej. Premiera 24 września 2021 roku.

JAS FASOLA JAKO JAMES BOND7 ciekawostek o Natalie Imbruglia

Natalie Imbruglia urodzona 4 lutego 1975 roku w Nowej Południowej Walii. Jest piosenkarką i aktorką. Jej debiutancki album "Left of the Middle" z singlem "Torn" z 1997 roku od razu zyskał aprobatę i jest jednym z lepiej rozpoznawalnych kawałków z całego jej dorobku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!