Michał Szpak wykonał podczas koncertu nowy singiel "Halo Wodospad"

Wokalista przygotował niespodziankę dla swoich fanów, podczas ostatniego koncertu w Szczecinie. Zobaczcie!

Fani Michała Szpaka z niecierpliwością wyczekują nowego albumu. Artysta udostępnił pod koniec czerwca 2021 roku nowy singiel "Hiob". Była to pierwsza zapowiedź nadchodzącej płyty. Ostatnio podczas koncertu w Szczecinie 8 lutego 2022 roku Michał przygotował dla swoich fanów nie lasa niespodziankę. Po raz pierwszy na żywo wykonał premierowy utwór "Halo Wodospad". Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Michał Szpak zadebiutował pod koniec 2021 roku na wielkim ekranie. Zaśpiewał w filmie "To musi być miłość" wyreżyserowanym przez Michała Rogalskiego, obok takich gwiazd jak Małgorzata Kożuchowska czy Tomasz Karolak, mogliśmy zobaczyć Michała Szpaka. Artysta zaśpiewał jedną ze swoich ballad "Po Niebo".

MICHAŁ SZPAKJak dobrze znasz Michała Szpaka? [QUIZ]

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer" ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!