Grupa Scorpions prezentuje nową balladę "Shining Of Your Soul"

Zespół Scoprions przedstawia kolejny singiel z nadchodzącej płyty "Rock Believer", której premiera wyznaczona została na 25 lutego 2022 roku. "Shining Of Your Soul" to utwór o jednej z największych tajemnic naszego emocjonalnego świata i jeden z niewielu miłosnych numerów na albumie.

"Shining Of Your Soul" opowiada o wielkim uczuciu, któremu poświęconych jest większość piosenek zarówno w rocku, popie, jak i muzyce elektronicznej. Francuzi mówią na to amour fou. Chodzi o to zapierające dech uczucie, o - jak to ujął Klaus Meine - ten moment, kiedy ktoś wchodzi do pomieszczenia i nagle wszystko inne blaknie. Kiedy atmosfera nagle się zmienia, a człowieka otula przyjemna poświata. Ten błysk duszy (shining of a soul). Utworu możecie posłuchać poniżej.

 

Nadchodząca płyta to próba odtworzenia DNA Scorpions, na które składają się przede wszystkim świetne riffy i mocne melodie. Fani wcześniej mieli okazje poznać single „Peacemaker", „Seventh Sun" oraz tytułowy.

"Rock Believer" to nie tylko tytuł albumu i wcześniejszego singla kapeli, ale i hasło przewodnie trasy, w ramach której w marcu i kwietniu 2022 roku Scorpions da serię koncertów w Planet Hollywood Resorts & Casino w Las Vegas. Później zespół zawita do Europy, w tym do Polski. 28 maja 2022 roku Scorpions zagra w Tauron Arenie Kraków. Na trasie grupę supportować będzie Wolfgang Van Halen, syn Eddiego Van Halena, ze swoim zespołem Mammoth WVH.

Koncert Scorpions w MoskwieCzy wiesz wszystko o zespole Scorpions? [QUIZ]

Scorpions to jeden z najważniejszych rockowych zespołów ostatnich dekad. Nie tylko zdefiniowali klasyczne rockowe brzmienie, ale i sprzedali 120 milionów płyt, zagrali 5 tysięcy koncertów i nagrali wiele ponadczasowych klasyków, w tym legendarny „Wind of Change" - jeden z najlepiej sprzedających się singli wszech czasów, a przede wszystkim utwór, będący synonimem jednego z najważniejszych momentów w historii. Do sukcesów Scorpions należy dodać liczne nagrody, w tym gwiazdę na Rock Walk of Fame w Hollywood i takie klasyki jak „No One Like You", „Rock You Like A Hurricane" czy „Still Loving You".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!