Doda i Maria Sadowska w zaskakującym duecie "Girls to buy" [WIDEO]

Utwór "Girls to buy" miał premierę podczas urodzinowego zlotu fanów Dody. Artystka przygotowała dla nich nie lada niespodziankę!

W połowie lutego 2022 roku w jednym z warszawskich klubów odbył się urodzinowy zlot fanów Dody. Nie zabrakło wielu niespodzianek. Artystka świętowała swoje urodziny z wielką pompą. Gwiazda specjalnie na tę okazję przygotowała mini koncert, podczas którego wraz z Marią Sadowską po raz pierwszy wykonały utwór "Girls to buy" z filmu "Dziewczyny z Dubaju". Fani mogli usłyszeć również dwa ostatnie single "Fake Love" oraz "Don't Wanna Hide", który Doda zaśpiewała z jego współautorką Lanberry

Zapis tego wyjątkowego koncertu możecie zobaczyć poniżej.

 

Utwór "Girls to buy" jest już dostępny w wersji studyjnej we wszystkich serwisach streamingowych.

Doda aktualnie pracuje nad swoim nowym albumem, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Promują go single "Fake Love" i "Don't Wanna Hide".

Doda Dorota RabczewskaCzy wiesz wszystko o Dodzie? [QUIZ]

Ostatni album Dody "Dorota", ukazał się 25 stycznia 2019 roku. Jak artystka zdradziła w jednym z wywiadów, jest to zupełnie inna płyta niż wszystkie dotychczasowe, ponieważ znalazły się na niej piosenki, które kochała babcia Dody. To właśnie jej gwiazda zadedykowało ten album. Doda zaśpiewała utwory między innymi z repertuaru zespołu Maanam, Maryli Rodowicz, Anny Jurksztowicz czy Ewy Bem.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!