Piotr Kupicha zapowiada solowy album singlem "Jest już ciepło" [PREMIERA]

Na ten moment czekało wielu fanów Piotra Kupichy. Artysta zdradził datę premiery swojego nowego albumu oraz zaprezentował promujący go singiel "Jest już ciepło"!

Już dzisiaj w programie "Złote Przeboje na dzień dobry" o godz. 9:00 będziecie mogli premierowo posłuchać nowego singla Piotra Kupichy "Jest już ciepło". Jest to pierwszy singiel z albumu „Sny i marzenia", który ukaże się 24 czerwca 2022 roku!

Utwór będzie dostępny do odsłuchania na naszej stronie (w tym miejscu) już od godz. 9:05.

 

Tak o singlu "Jest już ciepło" mówi sam artysta:

Cieszę się, że mogę się podzielić z moimi fanami tym wyjątkowym utworem. Pisząc go, zależało mi, aby dostarczyć słuchaczom jak najwięcej pozytywnej energii! W końcu nadeszła wiosna, wszystko rozkwita i nabieramy nowej energii do działania! Obiecuję, że kolejne utwory z mojej nowej płyty będą jeszcze większym zaskoczeniem.

Piotr KupichaJak dobrze znasz piosenki zespołu Feel? [QUIZ]

Album "Sny i marzenia" to efekt kilkuletniej pracy Piotra Kupichy i artystów, których zaprosił do tego wyjątkowego projektu. Utwory na tę płytę współtworzył między innymi z Janem Borysewiczem, Beatą Kozidrak i Grzegorzem Markowskim! Artysta zdradził, że jednym z największych zaskoczeń dla fanów będzie na pewno duet, który nagrał z Dodą! Piosenka ta będzie miała premierę jeszcze przed wakacjami.

Czekacie na nowy album Piotra Kupichy?

Uwaga: tak, to był żart z okazji Prima Aprilis! :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!