Justyna Steczkowska prezentuje widowiskowy teledysk do tytułowego singla z albumu "Szamanka"

Utwór promuje album "Szamanka" Justyny Steczkowskiej, który trafił do sprzedaży 25 lutego 2022 roku.

"Szamanka" to 17 studyjny album Justyny Steczkowskiej. To wyjątkowe i niepowtarzalne wydawnictwo, którym artystka pragnie uczcić swój jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Płyta prezentuje łącznie 12 zupełnie nowych utworów oraz jazzową aranżację kultowej "Dziewczyny Szamana", którą nagrała wraz z wybitnym pianistą – Leszkiem Możdżerem. Na płycie znalazł się również duet z Beatą Kozidrak!

Zobacz teledysk do singla "Szamanka":

 

Wśród całkiem nowych kompozycji słuchacze odnajdą m.in. 5 duetów i 4 wyjątkowe mantry. Justyna Steczkowska do współpracy przy tym albumie zaprosiła niezwykłych artystów. Słuchacze będą więc mogli cieszyć się zarówno głosem Szamanki polskiej sceny muzycznej, jak i również: Beaty Kozidrak, Arka Kłusowskiego, LUNY czy Marcina Maciejczaka.

Rok 1995Jak zmieniała się "dziewczyna szamana" Justyna Steczkowska? [GALERIA]

O wyjątkowości płyty świadczy także sposób jej wydania. Światło dzienne ujrzy zaledwie 1000 limitowanych egzemplarzy – jest to więc gratka dla prawdziwych koneserów muzyki. Co więcej – Justyna Steczkowska w ręce swoich fanów oddaje wyjątkową płytę CD w opakowaniu wielkoformatowym, wyprodukowanym na ekskluzywnym metalizowanym papierze. Całość stylizowana jest na opakowanie krążków winylowych i wzbogacona jest o trójwymiarowe elementy, oraz zdjęcia z teledysków z artystami towarzyszącymi artystę na płycie "Szamanka"

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!