Reni Jusis w coverze hitu Kasi Nosowskiej "Ja pas"

Reni Jusis to kolejna artystka, która wzięła udział w drugiej, wiosennej odsłonie akcji "Kayax XX Rework", uświetniającej XX-lecie działalności Kayaxu. Nagrała cover przeboju "Ja pas" - w oryginale wykonywanego przez Kasię Nosowską.

Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć Krzysztofa Zalewskiego w nowej wersji hitu Tymka "Oczko w głowie", Mery Spolsky w coverze "Nie mam czasu na seks" z repertuaru Marii Peszek, debiutantkę Anię Leon w elektronicznej wersji hitu Krzysztofa Zalewskiego "Miłość miłość" czy Natalię Przybysz w przeboju Brodki "Varsovia".

Teraz przyszła kolej na kolejny cover, który wykonała Reni Jusis. Artystka wykonała utwór "Ja pas" z repertuaru Kasi Nosowskiej. Możecie go posłuchać poniżej.

 

Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja "Kayax XX Rework", w której Artyści tworzą nowe, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni.

Ostatni album Reni Jusis "Je suis Reni" ukazał się w 2021 roku. Artystka przenosi nas na nim nieoczekiwanie na uliczki Paryża i w cudowny retro klimat dekady lat 60. (choć nie tylko). Repertuar albumu „Je suis Reni" jest prawdziwą francuską podróżą w czasie dla słuchacza. Na płycie znajduję się również jeden autorski utwór „Lawenda", którego tekst powstał we współpracy z Barbarą Wrońską. Zaproszenie do wspólnych nagrań przyjęli również Łukasz Garlicki i Piotr Witkowski, towarzysząc Reni Jusis w czterech utworach.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!