"Beksa": Sarsa w mocnym coverze przeboju Artura Rojka

Sarsa to kolejna artystka, która wzięła udział w drugiej, wiosennej odsłonie akcji "Kayax XX Rework", uświetniającej XX-lecie działalności Kayaxu. Nagrała cover przeboju "Beksa" - w oryginale wykonywanego przez Artura Rojka.

"Beksa" to wielki przebój Artura Rojka, który ukazał się na jego pierwszym solowym albumie "Składam się z ciągłych powtórzeń" w 2014 roku. Utwór pełen jest emocji czy wymownych okrzyków, natomiast cover Sarsy, który przygotowała z okazji akcji Kayax XX Rework, przewrotnie pełen jest spokoju i intrygującego, mrocznego klimatu. Posłuchajcie!

 

Sarsa o reworku utworu "Beksa":

Nie wyobrażam sobie śpiewać treści, których nie mogłabym przyłożyć do swojego życia, swoich doświadczeń. Słowa utworu „beksa" Artura Rojka rezonowały z moją wrażliwością od momentu gdy usłyszałam ten utwór po raz pierwszy. Dzisiaj oddaję Wam moją i interpretację utworu „Beksa"! Dziękuję Artur za inspirację!

Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja "Kayax XX Rework", w której Artyści tworzą nowe, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. W pierwszej odsłonie akcji udział wzięli: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Ania Leon, Arek Kłusowski oraz Julia Wieniawa i Kuba Karaś. Do wiosennej odsłony zostali zaproszeni: Natalia Przybysz, Skubas i Basia Wrońska, Reni Jusis, Cooks oraz Sarsa. Akcja odbywała się między 11 a 15 kwietnia i w każdy ten dzień w serwisach streamingowych publikowany był inny, zaskakujący cover.

Polecamy również:

Jak Wam się podoba wersja Sarsy?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!