Michele Morrone - gwiazda filmu - "365 dni"- śpiewa o miłości!

Michele Morrone znany z najnowszego filmu Netflixa "365 dni: Ten dzień" prezentuje swój romantyczny singiel "Another Day". Jesteście ciekawi?

Aktor dzieli się z nami historią doskonałej miłości, która dzień po dniu rozpada się na jego oczach, zostawiając po sobie jedynie gorycz i rozczarowanie. Teledysk "Another Day" zapowiada nadchodzącą płytę, która pojawi się jesienią 2022 roku. Wcześniej wokalista podzielił się z nami swoją piosenką o pięknym tytule "Beautiful".

 

Michele Morrone zdobył światowy rozgłos za sprawą głównej roli w filmie "365 dni", gdzie - ku zachwytom głównie żeńskiej publiczności- wcielił się w rolę ponętnego mafioza imieniem Massimo Torricelli. W tym samym czasie utalentowany artysta z Mediolanu zaprezentował swój talent muzyczny, wydając debiutancki album "Dark Room". Z wydawnictwa pochodziły świetnie przyjęte single "Hard For Me", "Feel It" i "Watch Me Burn", które przyczyniły się do wielkiej popularności filmu, pełniąc rolę nieoficjalnego soundtracku. Płyta ostatecznie wygenerowała ponad pół miliarda streamów.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!