Sam Smith prezentuje wzruszająca balladę "Love Me More"

Wokalista podzielił się ze światem nowym utworem, który jest dla niego szczególnie ważny. Zawarta w piosence historia opowiada o miłości do samego siebie.

Znany z pięknych utworów - Sam Smith - wydał nowy kawałek "Love Me More". Singiel jest osobistą refleksją wokalisty na temat jego życia. Nawet w teledysku widzimy zachowaną chronologię, najpierw pojawiają się ujęcia z dzieciństwa, później z początków kariery, aż do teraźniejszości.

 

Piosenka ma wzruszający i wartościowy tekst, z którym może utożsamić się każdy, kto ma trudności z akceptacją siebie. Nie bez powodu w określeniu tego utworu pada słowo hymn. W zamyśle autora tak właśnie miało być – miał być to hymn poświęcony miłości do samego siebie. Sam Smith powiedział o utworze tak:

Napisałem tę piosenkę dla każdego, kto czuje się inny, dla każdego, kto każdego dnia musi powstrzymywać się od mówienia sobie niemiłych rzeczy przez cały czas (…)
Czułem się tak najdłużej i powoli uczę się być dla siebie miłym. Chciałem się tym podzielić, ponieważ uchwyciłem to w tej piosence. Przez ostatnie dwa lata muzyka była moją terapią bardziej niż kiedykolwiek. Więc mam nadzieję, że ta piosenka może być twoim przyjacielem.

Sam Smith słynie z melancholijnych utworów z pięknymi tekstami i muzyką. Jego wrażliwość artystyczną mogliśmy usłyszeć w balladzie, którą nagrał do musicalu "Drogi Evanie Hansenie". Artysta stworzył też wiele poruszających coverów. Jednym z nich jest cover hitu Cyndi Lauper "Time After Time".

Polecamy również:

Podoba Ci sie utwór "Love Me More'?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!