Britney Spears szczerze o swoim ojcu: Zrujnował moje dzieciństwo!

Britney Spear uznawana jest za ikonę popkultury XX wieku, której nadano miano księżniczki popu. Jednak jej droga do sławy nie była usłana różami. Artystka po raz pierwszy tak szczerze opisała, jak jej ojciec wpływał na nią już od najmłodszych lat.

Britney Spears opublikowała na Instagramie poruszający post ze zdjęciem, gdy miała zaledwie 13 lat. Piosenkarka szczerze opisała, jak wyglądały wtedy jej relacje z ojcem. Przypominamy, że dopiero kilka miesięcy temu Britney udało się wyzwolić spod wieloletniej kurateli, którą sprawował nad nią Jamie Spears. Teraz artystka zdradziła, jaki koszmar musiała przechodzić w dzieciństwie.

W wieku 13 lat czułam się całkiem ładna. Myślę, że moje buntownicze dni wynikały z tego, że zawsze musiałam być idealna i dobrze wyglądać. Potem popadłam w skrajność. Stałam się dzika i niegrzeczna, ale w tych buntowniczych dniach szczerze mówiąc, nadal czułam się gorąca, jak cholera!
Mój tata zawsze powtarzał mi, że mam się starać. Zrujnował głębokie ziarno mojego istnienia, które sprawiało, że czułam się piękna, nawet kiedy miałam 13 lat, moją pewność siebie, moją pewność siebie, mój wewnętrzny dialog, a także życie seksualne.
Zaufajcie mi, czuć się ładną, to zupełnie inny świat. Wiem, bo byłam w jednym i drugim. Jeśli to sprawia, że niektórzy ludzie czują się niekomfortowo, to dobrze. Niewygodna rozmowa jest wspaniała.
Poczułam się piękna, dlatego byłam. Mogę się tak czuć, ale szkody psychiczne wyrządzone przez mojego tatę i każdego z osobna, która się z nim związała, zawsze ze mną pozostaną. Znów czuję się jak 13-latka!

- napisała Britney.

Britney SpearsJak oni zaczynali? Britney Spears

W ubiegłym roku było bardzo głośno o procesie piosenkarki. Britney znalazła się pod kuratelą swojego ojca po serii załamań psychicznych, których doświadczyła w 2007 i 2008 roku. Jednym z głośniejszych incydentów z tamtego okresu był atak piosenkarki na paparazzi, którego dokonała przy pomocy parasolki. Piosenkarka zachowywała się nieprzewidywalnie: zgoliła głowę, prowadziła samochód z dzieckiem na kolanach, aż w końcu podczas jednego z epizodów została zabrana na noszach do szpitala psychiatrycznego. W 2008 roku James Spears wniósł do sądu o przyznanie mu tymczasowej kurateli nad swoją córką. Twierdził, że z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym Britney nie jest w stanie o siebie zadbać.

Po 13 latach artystka w końcu odzyskała wolność. 12 listopada 2021 roku sędzia Brenda Penny zwolniła Britney Spears spod kurateli ojca. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!