"Now": Justyna Steczkowska prezentuje nowy utwór, który nagrała z synem!

Do sieci trafił nowy taneczny singiel, który Justyna Steczkowska nagrała z duetem Mike & Laurent. W takim wydaniu jeszcze jej nie słyszeliśmy!

To już kolejny przykład na polskim rynku muzycznym, który potwierdza, że niedaleko pada jabłko od jabłoni! Justyna Steczkowska pochwaliła się ostatnio nowym utworem "Slow", który nagrała ze swoim synem! 

Kochani mój syn razem ze swoim przyjacielem, z którym tworzą duet Mike & Laurent zrobili dla mnie "klubowy" kawałek. Nie w moim stylu, ale czego się nie robi z miłości do swoich dzieci. Mam nadzieję, że będziecie się przy nim dobrze bawić latem.

- napisała artystka na Facebooku.

Posłuchajcie utworu "Now":

 

Justyna Steczkowska poinformowała ostatnio również, że wystąpi w ducie z Dodą, podczas jej jubileuszowego koncertu na Polsat Superhit Festiwal, który odbędzie się 21 maja 2022 roku! Ten duet na pewno zapisze się w historii polskiej muzyki! 

Przypominamy, że w lutym ukazał się album "Szamanka" Justyny Steczkowskiej. To wyjątkowe i niepowtarzalne wydawnictwo, którym artystka pragnie uczcić swój jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Płyta prezentuje łącznie 12 zupełnie nowych utworów oraz jazzową aranżację kultowej "Dziewczyny Szamana", którą nagrała wraz z wybitnym pianistą – Leszkiem Możdżerem. Na płycie znalazł się również duet z Beatą Kozidrak!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!