"Top Gun: Maverick": Tom Cruise na premierę przyleciał helikopterem! [WIDEO]

Film trafi na ekrany kin już 27 maja 2022 roku! Zobaczcie, jak wyglądała wielka premiera w San Diego!

W czwartek 5 maja 2022 roku w San Digo odbyła się wielka premiera filmu "Top Gun: Maverick". Wszystkie oczy zwrócone były na Toma Cruisa, który przygotował na tę okazję spektakularne wejście! Aktor na czerwonym dywanie wylądował helikopterem, który możemy zobaczyć w nowym filmie!

"Top Gun: Maverick": Kiedy premiera?

Światową premierę filmu "Top Gun: Maverick" wyznaczono na 27 maja 2022 roku. Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.

TOP GUN 2"Top Gun: Maverick": Zobacz kulisy powstawania nowej części kultowego filmu [WIDEO]

Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster", synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose", który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

Oprócz Toma Cruise’a w filmie zobaczymy również Vala Kilmera, z którym w poprzedniej części główny bohater rywalizował. Poza tym w obsadzie znaleźli się również Ed Harris, Jennifer Connelly oraz Jon Hamm.

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!