Krystian Ochman: Rozumiem, dlaczego Edyta Górniak unika seksu przed występami

Reprezentant Polski podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2022 był gościem Odety Moro w programie "Najlepszy weekend".

Już w najbliższy czwartek 12 maja 2022 roku Krystian Ochman będzie walczył w półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji o awans do wielkiego finału. Jak się przygotowuje do tego ważnego dnia? Odeta Moro w programie "Najlepszy weekend" zapytała go, co myśli o unikaniu seksu przed występem. Tę zasadę stosuje Edyta Górniak. Krystian zdradził również, czy ma dziewczynę! Poniżej możecie zobaczyć fragment rozmowy:

Zobacz wideo Reprezentant Polski podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2022 był gościem Odety Moro w programie „Najlepszy weekend".

Całej rozmowy z Krystianem możecie posłuchać poniżej.

Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland", wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana zaprezentował pod koniec listopada 2021 roku debiutancki album zatytułowany po prostu "Ochman". Na płycie znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć na niej takich singli jak "Światłocienie", "Wielkie tytuły", "Prometeusz", "Wspomnienie" czy "Ten sam ja".

Krystian Ochman przed wyjazdem na EurowizjęEurowizja 2022: Zobacz pierwsze nagrania z prób Krystiana Ochmana

Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!