Bono dał koncert na stacji metra w Kijowie [WIDEO]

Bono od samego początku wojny w Ukrainie pomaga potrzebującym jak tylko może. Artysta odwiedził ostatnio Kijów na zaproszenie prezydenta Zełenskiego. Bono wystąpił wraz z muzykami zespołu Antytila.

Bono i The Edge odwiedzili Kijów na specjalne zaproszenie prezydenta Zełenskiego. Wokalista U2 od początku kariery angażuje się w pomoc humanitarną tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Nie mogło go więc zabraknąć w Ukrainie, która walczy o swoją wolność.

Podczas wizyty w Kijowie Bono i The Edge dali koncert na stacji metra Chreszczatyk, która pełni również funkcję schronu. Wystąpili razem z muzykami zespołu Antytila. Cały koncert możecie zobaczyć poniżej!

 

Wojna to olbrzymi strach, niepewność i niezmierzone cierpienie. Radio Złote Przeboje i Polska Akcja Humanitarna połączyły siły, aby wesprzeć Ukrainę w tym trudnym dla nich czasie.

Wszystkich ludzi o wielkich sercach zachęcamy do udziału w zbiórce Polskiej Akcji Humanitarnej. Potrzebującym, którzy muszą uciekać ze swoich domów, zostanie zapewniona pomoc bezpośrednia (żywność i inne formy wsparcia). Wsparcie obejmie osoby poszkodowane w wyniku konfliktu, włączając w to przemieszczających się wewnątrz kraju oraz uchodźczynie i uchodźców przyjeżdżających do Polski.

DOŁĄCZ DO ZBIÓRKI RADIA ZŁOTE PRZEBOJE I POLSKIEJ AKCJI HUMANITARNEJ [KLIKNIJ TUTAJ]

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!