"Avatar 2: Istota wody": James Cameron zaprezentował oficjalny zwiastun

Na tę chwilę czekały miliony fanów "Avatara" na całym świecie! Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun drugiej części filmu Jamesa Camerona!

Ukazał się pierwszy zwiastun długo oczekiwanego i bardzo opóźnionego sequela Jamesa Camerona "Avatar 2: Istota wody". Produkcja miała trafić do kin w 2014 roku! Akcja filmu będzie rozgrywać się głównie w oceanie, przy użyciu nowej technologii stworzonej do opanowania podwodnego rejestrowania scen. 

Zobacz zwiastun:

 

"Avatar 2: Istota wody" - Kiedy premiera?

"Avatar: Istota wody" trafi do kin 16 grudnia 2022 roku. Przed premierą 23 września w kinach ponownie pojawi się oryginalny "Avatar". Będziecie więc mogli nadrobić zaległości!

Pierwsza część była kulturowym i komercyjnym fenomenem w momencie premiery w 2009 roku, zdobywając trzy Oscary i stając się największym światowym hitem kasowym wszechczasów, zarabiając ponad 2,8 miliarda dolarów.

W obsadzie "Avatar 2: Istota wody" zobaczymy ponownie Sama Worthingtona, Zoe Saldana i Sigourney Weaver, aby kontynuować historię Na'vi, rasy pozaziemskich humanoidów atakowanej przez ludzi. Nowi członkowie obsady to Kate Winslet, Michelle Yeoh, Jemaine Clement i Edie Falco.

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!