Eurowizja 2022: Krystian Ochman na próbie generalnej przed jurorami [WIDEO]

Już dzisiaj wieczorem odbędzie się drugi półfinał Konkursu Piosenki Eurowizji 2022, w którym zobaczymy reprezentanta Polski - Krystiana Ochmana. Zobaczcie, jak wyglądała jego próba generalna.

12 maja 2022 roku Krystian Ochman będzie walczył w drugim półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji o awans do wielkiego finału. Do sieci trafiły nagrania z próby generalnej, w której wzięło udział całe jury. Zobaczcie, występ reprezentanta Polski.

 

Sprawdźcie, z kim będzie konkurował Krystian i zagłosujcie w naszej sondzie!

Eurowizja 2022: Posłuchaj wszystkich piosenek z preselekcjiEurowizja 2022: Drugi półfinał. Kto awansuje do wielkiego finału? [GŁOSOWANIE]

Zapraszamy do kibicowania dzisiaj przed telewizorami o godz. 21:00 na kanale TVP 1. Trzymamy kciuki za naszego reprezentanta!

Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland", wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana zaprezentował pod koniec listopada 2021 roku debiutancki album zatytułowany po prostu "Ochman". Na płycie znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć na niej takich singli jak "Światłocienie", "Wielkie tytuły", "Prometeusz", "Wspomnienie" czy "Ten sam ja".

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!