Zespół OneRepublic promuje film "Top Gun: Maverick" nowym utworem "I Ain't Worried"

Zespół OneRepublic zaprezentował teledysk do singla "Hold My Hand", który nagrał do filmu "Top Gun: Maverick" z Tomem Cruise'em w roli głównej. Film trafi do kin w Polsce już 26 maja 2022 roku.

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwana premiera filmu "Top Gun: Maverick". Polską premierę filmu wyznaczono na 26 maja 2022 roku. Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.

Jako pierwsza utwór promujący film zaprezentowała Lady Gaga. Teraz przyszła kolej na kolejnych artystów. Zespół OneRepublic opublikował teledysk do utworu "I Ain't Worried". Klip możecie zobaczyć poniżej.

 

Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Joseph Kosinski, z którym Tom Cruise miał okazję wcześniej pracować przy produkcji "Niepamięć". Reżyser na koncie ma również "Tron: Dziedzictwo".

Oprócz Toma Cruise’a w filmie zobaczymy również Vala Kilmera, z którym w poprzedniej części główny bohater rywalizował. Poza tym w obsadzie znaleźli się również Ed Harris, Jennifer Connelly oraz Jon Hamm.

TOP GUN (1986)Sprawdź, jak dobrze pamiętasz film "Top Gun"! [QUIZ]

Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster", synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose", który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!