Danzel zwycięzcą 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Za nami ostatni odcinek 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym razem to Danzel kradł serca jurorów i widzów przed telewizorami i został wielkim zwycięzcą!

W finałowym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" o główną nagrodę walczyli: Danzel, Viki Gabor, Ania Rusowicz i Andrzej Kozłowski. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i swoimi występami zachwycili zarówno jurorów, jak i publiczność. Zwycięzca mógł być, jednak tylko jeden. 16. edycję show wygrał Danzel, który w finale wystąpił jako Czesław Niemen z piosenką "Płonąca stodoła"

Przypomnijmy sobie jego najlepsze występy!

 
 
 
 
 

Jury w składzie Michał Wiśniewski, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Krzysztof Cugowski jednogłośnie doszło do wniosku, że najlepiej zaprezentował się Danzel. To on wygrał "Złotą Twarz" i 100 tys. złotych, które przeznaczył na cele charytatywne.

Laureatką żelaznej maski została Viki Gabor. Brązową maskę otrzymała Ania Rusowicz, natomiast srebrna maska trafiła do Andrzeja Kozłowskiego,

Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie 10 najlepszych występów z ostatnich dziesięciu edycji show.

TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO!TOP 10 najlepsze metamorfozy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 

Polecamy również:

Zobacz wideo
Który występ Danzela podobał Wam się najbardziej?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!