"Top Gun: Maverick": Lady Gaga dosłownie przyleciała na premierę w odlotowej kreacji [WIDEO]

Zbudowany przez TechHaus, dział techniczny Haus of Gaga, Volantis jest pierwszą na świecie latającą sukienką! Musicie to zobaczyć!

Lady Gaga doskonale wie, jak zrobić wejście, żeby wszyscy o niej mówili. Podczas premiery filmu "Top Gun: Maverick" w San Diego piosenkarka i aktorka na czerwony dywan przybyła w latającej sukience! W przeszłości widzieliśmy, jak artystka przełamywała modowe trendy, czy to poprzez mięsne sukienki, czy czerwone lateksowe kombinezony. Jednak najnowsze dzieło Gagi przebija je wszystkie. Tom Cruise może jej pozazdrościć tego pomysłu. Sami zobaczcie!

Stworzona specjalnie dla Lady Gagi, Volantis jest pierwszą na świecie latającą sukienką i zwiastuje początek nowej ery, mówi projektant Benjamin Males.

Volantis jest zdalnie sterowany i lata za pomocą 12 śmigieł na baterie. Pilotowany przez wyszkolonego pilota, który specjalizuje się w pojazdach bezzałogowych, został odsłonięty wraz z Lady Gagą w magazynie na Brooklynie w Nowym Jorku w listopadzie ubiegłego roku.

Lady Gaga nagrała utwór "Hold My Hand" do filmu "Top Gun: Maverick". 

Kiedy pisałam piosenkę do filmu "Top Gun: Maverick", nie zdawałam sobie sprawy, jak wielu warstw filmu będzie dotykać ani jak bardzo będzie się odnosić do mojej własnej psychiki oraz do natury świata, w którym przyszło nam żyć. Pracowałam nad tym utworem od lat, wciąż go doskonaląc i próbując nadać mu nasz styl i charakter. Chciała stworzyć piosenkę, w której dzielimy się naszą głęboką potrzebą bycia zrozumianym i próbą zrozumienia siebie nawzajem, tęsknotą za bliskością, gdy czujemy się tak daleko, ale i umiejętnością doceniania bohaterów życia. Jestem bardzo wdzięczna Tomowi, Hansowi i Joe za daną mi możliwość, wspaniale było pracować z nimi. Ja, BloodPop, Ben Rice i wszyscy inni, którzy pracowali z nami nad tą piosenką, jesteśmy podekscytowani, że możemy się nią z wami podzielić. To list miłosny do świata w bardzo trudnych chwilach i po nich. Od tak dawna chciałam, żebyście ją usłyszeli.

- napisała Lady Gaga w poście na Instagramie.

"Top Gun: Maverick": Kiedy premiera?

Światową premierę filmu "Top Gun: Maverick" wyznaczono na 27 maja 2022 roku. Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.

TOP GUN (1986)Sprawdź, jak dobrze pamiętasz film "Top Gun"! [QUIZ]

Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster", synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose", który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

Oprócz Toma Cruise’a w filmie zobaczymy również Vala Kilmera, z którym w poprzedniej części główny bohater rywalizował. Poza tym w obsadzie znaleźli się również Ed Harris, Jennifer Connelly oraz Jon Hamm.

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!