Doda zaprosiła na swój jubileusz Michała Wiśniewskiego i Beatę Kozidrak!

Już w najbliższą sobotę 21 maja 2022 roku, w drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022, Telewizja Polsat zaprasza na Koncert Radiowy Hit Roku. Później widzowie zobaczą recital Ralpha Kamińskiego i 20-lecie pracy artystycznej Dody!

Wielkimi krokami zbliża się Polsat SuperHit Festiwal 2022. Fani Dody z niecierpliwością wyczekują jej koncertu. Artystka będzie świętowała swoje 20-lecie kariery artystycznej. Wraz z piosenkarką na scenie pojawią się goście specjalni, a wśród nich Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak, Michał Wiśniewski i Dawid Kwiatkowski

W rozmowie z dziennikarzem "Faktu" artystka opowiedziała o przygotowaniach do tego wyjątkowego koncertu. 

Nie było trudno ją namówić do duetu. Byłam bardzo zaskoczona naszą próbą. Justyna przyszła bardzo przygotowana. Stworzyła drugi niezapomniany głos do piosenki "Znak pokoju". Zapytała mnie nawet, która wersja koncertowa jest mi najbliższa z moich wykonań. Powiedziała, że wtedy się nauczy tych oddechów moich, żebyśmy brzmiały synchronicznie. To jest wyższa szkoła profesjonalizmu. Miałam wow. Wszystkim o tym opowiadam: "Czy wy wiecie, że Justyna Steczkowska chce się nauczyć moich oddechów?!

Który duet ciekawi Was najbardziej?

Dorota "Doda" Rabczewska urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już od najmłodszych lat, gdy stwierdzono, iż posiada słuch absolutny. Równolegle z nauką w Społecznej Szkole Podstawowej w Ciechanowie, uczęszczała do szkoły muzycznej. 9 maja 1992 roku odbył się jej pierwszy występ publiczny podczas Mini Listy Przebojów w Wojewódzkim Domu Kultury w Ciechanowie. W 1997 roku podjęła naukę w Studium Wokalnym Elżbiety Zapendowskiej, zaś na początku 1998 roku przyjęto ją do teatru Studio Buffo, gdzie występowała w takich przedstawieniach jak "Metro" czy "Przeżyj to sam". CNN umieściło ją na liście najbardziej znanych na świecie Polaków w całej historii kraju (obok Lecha Wałęsy czy Jana Pawła II). Od kilku lat jest najczęściej wyszukiwaną osobą w polskim internecie. Doda ma na swoim koncie trzy solowe albumu "Diamond Bitch", "7 pokus głównych" oraz "Dorota" z 2019 roku. Z zespołem Virgin wydała cztery płyty, w tym ostatnią "Choni" w 2016 roku.

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!