Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski znowu razem! Posłuchaj utworu "Kieszenie"

Nowy singiel promuje album "Wilczy pęd", który trafił do sprzedaży 20 maja 2022 roku! Zobaczcie teledysk do nowego singla, który Patrycja nagrała z Grzegorzem Markowskim.

Artystka przez ostatnie tygodnie wprowadzała nas w klimat swojego nowego albumu, prezentując single: "Niepoprawna", "Wilczy pęd", "Na zakończenie dnia", a teraz najnowsze "Kieszenie" nagrane z Grzegorzem Markowskim. Mamy więc rockowe duety, bluesowe "Kieszenie" czy eklektyczny "Wilczy pęd" o tym samym, co płyta, tytule.

Zobacz teledysk (Premiera 20 maja 2022 roku o godz. !0:00):

 

Nowy krążek to zapis tego, co Patrycja w muzyce kocha najbardziej. Żywe granie, muzyczne spotkania, chropowy wokal i siła kontrastu, którą budują rockowo-popowe elementy zestawione z hippisowskimi podróżami.

W tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii i wojny potrzeba tworzenia była silniejsza niż kiedykolwiek... Zainspirowana tym, co się dzieje na świecie, pragnęłam stworzyć ponadczasową, niedzisiejszą trochę płytę, z długimi solówkami, tekstami o wolności i nadziei. Tworzyłam takie piosenki, jakich sama w tym trudnym czasie chciałam słuchać. Pragnęłam, żeby ta płyta była wentylem od złych emocji i żeby zabierała nas w inny świat, choć na chwilę.

- mówi Patrycja Markowska.

Płyta to też zdecydowany zachwyt naturą, hippisowskimi ideałami. Stąd - Wilk - symbol wolności, hartu ducha, nieskrępowanej, dzikiej i prawdziwej miłości. Zwierzę, które od wieków jest jednym z silnych znaków kulturowych.

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!