Kylie Minogue i Peggy Gou nagrały nową wersję hitu "Can't Get You Out Of My Head"

Kylie Minogue i Peggy Gou odświeżyły popowy klasyk. Posłuchaj remixu "Can't Get You Out Of My Head" wykorzystanego w kampanii reklamowej.

Lody i Kylie Minogue to kwintesencja wakacyjnych przyjemności. Nic więc dziwnego, że marka Magnum postanowiła odświeżyć klasyk "Can't Get You Out Of My Head". Za remix przeboju odpowiada ikona sceny klubowej Peggy Gou. Nowe nagranie i teledysk łączą koreańską popkulturę z nostalgią do pierwszej dekady XXI wieku poprzez serię zachwycających filmików i zdjęć dopełnionych ilustracjami pochodzącej z Seulu artystki Seo Inji. Możecie go posłuchać poniżej. 

 

Luksusowa marka lodów nawiązała współpracę z dwiema muzycznymi gigantkami, aby wydać podrasowaną i przearanżowaną wersję hitu "Can't Get You Out Of My Head" 20 lat po jego premierze, przypominając wszystkim, że klasykę można remiksować. Utwór pojawia się w nowej wersji i z nowym teledyskiem.

Kylie i Peggy, obydwie znane z odwagi i bezpardonowej postawy, w nowym remiksie połączyły dźwięki z dwóch muzycznych epok. Doskonale znana w klubowych kręgach Peggy, która w naturalny sposób wyraża ciepło, radość oraz wolność muzyki house i techno, doskonale pasuje do ikony popu Kylie i jej ponadczasowego przeboju.

Kampania #ClassicsRemixed gromadzi poszukiwaczy przyjemności z całego świata, oddających się prostej przyjemności płynącej ze słuchania muzyki i poszukiwania wszystkiego, co sprawia przyjemność.

Nie mogę uwierzyć, że minęło już dwadzieścia lat, odkąd wydałem tę piosenkę! Jestem wielką fanką Peggy i bardzo się cieszę, że wszyscy będą mogli usłyszeć ten remiks

. - przyznaje Kylie.

Kylie jest jedyną kobietą, która przez pięć kolejnych dekad zdobywała szczyt listy sprzedaży albumów w Wielkiej Brytanii, a ostatnio wydała "DISCO" - swoją ósmą płytę numer 1 na Wyspach. Łącznie single Kylie przez ponad 300 tygodni znajdowały się w Top 40 UK Singles Chart, a na całym świecie sprzedała ponad 80 milionów albumów. Minogue ma na koncie wiele nagród i wyróżnień, w tym trzy statuetki BRIT, dwie MTV Music Awards oraz Grammy. Jej występ na festiwalu Glastonbury w 2019 roku był najchętniej oglądanym w telewizji występem w historii festiwalu.

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!