"Mission: Impossible 7 - Dead Reckoning Part 1". Zobacz zjawiskowy zwiastun filmu z Tomem Cruisem

Do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun kolejnej części filmu "Mission: Impossible". Poznliśmy również pierwsze szczegóły produkcji.

To już oficjalne! Powraca kultowa seria filmów z Tomem Cruisem. Film pod tytułem "Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One" trafi do kin w 2023 roku. Już teraz możecie zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun, który już robi furorę w internecie!

 

Chociaż szczegóły fabuły "MI7" są w większości ściśle tajne, Hunt i jego zespół agentów ponownie stają w obliczu egzystencjalnego zagrożenia. Zwiastun jest wypełniony scenami akcji, w tym starodawnymi pociągami, które wypadają z torów, śmiercionośnymi szmaragdowymi chmurami broni biochemicznej i mnóstwem brutalnych walk ulicznych.

Tom Cruise - Premiera filmu Top Gun: Maverick"Top Gun: Maverick": Tom Cruise na premierę przyleciał helikopterem! [WIDEO]

Oprócz Toma Cruise'a w obsadzie "Dead Reckoning" znaleźli się także powracający członkowie obsady: Ving Rhames, Simon Pegg i Rebecca Ferguson, a Hayley Atwell, Pom Klementieff, Shea Whigham i Cary Elwes grają nowe postacie. Esai Morales pojawi się również jako główny czarny charakter filmu.

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!