sanah wykonała z Arturem Rojkiem przebój "Długość dźwięku samotności"

sanah jest w trakcie wielkiej trasy koncertowej "Uczta". Zobaczcie, jaką niespodziankę przygotowała dla fanów podczas koncertu w Łodzi.

Pod koniec kwietnia sanah ruszyła w trasę koncertową "Uczta", która promuje jej nowy album z wyjątkowymi duetami. Na każdym z koncertów artystce towarzyszy 10-osobowa orkiestra smyczkowa Polish Solists.oraz jeden z jej muzycznych idoli*.

SanahCzy znasz wszystkie przeboje Sanah? [QUIZ]

Podczas koncertu w Łodzi artystka zaprosiła na scenę Artura Rojka, z którym wykonała ich wspólny utwór "Tęsknię sobie" oraz przebój grupy Myslovitz "Długość dźwięku samotności". Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

 

"Uczta" to trzeci studyjny album sanah. Sama artystka określa go mianem „najważniejszego projektu w życiu". Tytułowa uczta to jednocześnie wyrażenie oznaczające miłe spędzanie czasu. Wspólne zasiadanie do stołu, przy którym ludzie mogą się zjednoczyć. Album zawiera jedenaście utworów zaśpiewanych przez sanah w duetach ze znakomitymi wokalistkami i wokalistami (m.in. Ania Dąbrowska, Artur Rojek, Grzegorz Turnau, Daria Zawiałow).

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!