"Paddington 3": Powstanie kolejna część filmu o uroczym misiu

Poznaliśmy pierwsze szczegóły trzeciej już odsłony przygód misia Paddingtona. Z jakimi problemami będzie musiał zmierzyć się tym razem?

Bez wątpienia Paddington wciąż nie może uwierzyć, że kilka dni temu pił herbatkę z królową Elżbietą II, ale nie ma czasu na odpoczynek dla Misia Paddingtona. Sympatyczny bohater ma zagrać główną rolę w "Padington w Peru", trzeciej części przebojowej serii!

Reżyserem filmu będzie Dougal Wilson, który jako reżyser zadebiutuje w filmie fabularnym. Wcześniej realizował reklamy dla takich marek, jak Apple, Ikea i BBC, a także coroczną reklamę bożonarodzeniową Johna Lewisa.

Jako wielki fan dwóch pierwszych filmów, jestem bardzo podekscytowany (jeśli nie trochę onieśmielony), że będę kontynuował historię Paddingtona. To ogromna odpowiedzialność, ale wszystkie moje wysiłki skupię się na stworzeniu trzeciego filmu, który uhonoruje miłość, którą wielu ludzi darzy tego wyjątkowego niedźwiedzia.

– powiedział Wilson.

Zdjęcia mają się rozpocząć w 2023 roku. Film będzie kręcony w Londynie i Peru.

Na początku tego miesiąca Paddington zachwycił ludzi na całym świecie, gdy brał udział w skeczu u boku królowej Elżbiety II z okazji jej platynowego jubileuszu. W 2-minutowym klipie, który został nakręcony w zamku Windsor, widać, jak pije herbatę z Królową, świetnie się przy tym bawiąc!

Królowa Elżbieta II"We Will Rock You": Królowa Elżbieta II i Paddington zagrali na filiżankach przebój Queen

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!