Justyna Steczkowska w premierowym teledysku do utworu "D.N.A"

Justyna Steczkowska lubi zaskakiwać swoich fanów. Już dzisiaj premierę będzie miał nowy singiel "D.N.A", a samą artystkę będziecie mogli zobaczyć w sobotę na festiwalu Opole 2022.

Teledysk do utworu "D.N.A" będzie dostępny od godz. 12:00 na Youtube. Tak o pracy nad nim i przesłaniu, jakie niesie, mówi sama artystka:

Strach jest wszędzie... Mam wrażenie, że przeżywa swoje apogeum. Wszyscy nas straszą, a my ulegamy tej presji... ale jeśli tak zatrzymamy się na chwile i zadamy sobie pytanie, czego tak naprawdę się boimy? będzie nam łatwiej zrozumieć to, że strach to przede wszystkim najskuteczniejsze narzędzie manipulacji. Jeśli raz wpuścimy go do swojej głowy, rozgości się tam jak wielkie panisko, które zacznie rządzić naszym życiem. Więc jak tylko poczujecie, że strach zaczyna nad Wami panować zaśpiewajcie sobie fragment piosenki "D.N.A" - "ODEJDŹ jesteś tylko w mojej głowie...".
Piosenki mają swoją energetyczną moc i potrafią wpływać na nasze życie, a wyśpiewane z emocją i siłą potrafią zmienić bieg wydarzeń. Energia zawsze podąża za uwagą. Zasilajcie swoją energią, to co kochacie, a strachowi zaśpiewajcie piosenkę "D.N.A". Powodzenia Kochani!
 

"Dziewczyna szamana – 50. urodziny Justyny Steczkowskiej" to tytuł recitalu, który zaprezentuje już w najbliższą sobotę artystka w Opolu. W zrealizowanym z rozmachem recitalu, artystka przypomni swoje najważniejsze przeboje m.in.: „Boskie Buenos", „Grawitację", „Oko za oko", „Wrogu mój". 

Przypominamy, że w lutym ukazał się album "Szamanka" Justyny Steczkowskiej. To wyjątkowe i niepowtarzalne wydawnictwo, którym artystka pragnie uczcić swój jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Płyta prezentuje łącznie 12 zupełnie nowych utworów oraz jazzową aranżację kultowej "Dziewczyny Szamana", którą nagrała wraz z wybitnym pianistą – Leszkiem Możdżerem. Na płycie znalazł się również duet z Beatą Kozidrak!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!