Eros Ramazzotti zapowiada nowy album "Battito Infinito" pierwszym singlem "Ama"

Eros Ramazzotti powraca z singlem "Ama", który zapowiada nowy album "Battito Infinito". To międzynarodowy projekt, który zwieńczy światowa trasa koncertowa.

Nowy rozdział w twórczości Erosa właśnie się rozpoczął, wraz z premierą singla. "AMA", czyli pierwszy utwór zapowiadający "BATTITO INFINITO", który ukaże się 16 września 2022 roku. Jak zdradził artysta nowy singiel to wyraz najgłębszych uczuć oraz odwołanie się do najważniejszych wartości – wolności oraz miłości.

 

Utwór ukazał się również w hiszpańskiej wersji:

 

Artysta wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie już 2 maja 2023 roku! Włoski wokalista Eros Ramazzotti to niekwestionowana gwiazda europejskiej estrady. Artysta obecny na rynku od lat 80-tych ma na swoim koncie wiele doskonale znanych nam przebojów, 70 milionów egzemplarzy sprzedanych płyt, 2 miliardy odtworzeń w serwisach streamingowych oraz prawie 2 miliardy odsłon na YoutTube. Takie hity jak „Fuoco nel fuoco", „Più bella cosa", „Un’altra te" i słynny duet z Tiną Turner „Cose della vita" przysporzyły mu rzeszę fanów na całym świecie. Charakterystyczny wokal oraz przepełnione emocjami teksty w języku włoskim i hiszpańskim to mieszanka tworząca jedyne w swoim rodzaju brzmienie uwielbiane przez polską publiczność.

Eros Ramazzotti wraz zespołem wybitnych muzyków powróci do Polski po czteroletniej nieobecności. Podczas koncertu w Łodzi nie zabraknie najbardziej znanych i lubianych kompozycji z takich albumów jak „Dove c’è musica", „Tutte storie" czy „Eros" oraz materiału z nadchodzącej płyty.

Bilety w sprzedaży od 23 czerwca 2022 roku, godz. 10:00 na eBilet, Eventim oraz ramazzotti.com

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!