Zagrają na weselu

Pytanie tylko za ile. Sezon weselny jeszcze nie minął. Dla tych, którzy właśnie planują ślub, mamy listę dwunastu najdroższych na świecie "grajków weselnych", którzy zapewnią gościom lepszą zabawę niż niejeden wodzirej.

12. Duran Duran

Propozycja dla "uboższych". Dzięki panom z Birmingham za jedyny milion dolarów na weselu można poczuć smak lat 80. w najlepszym wydaniu.

11. Rod Stewart

Za 1,2 miliona dolarów panna młoda będzie mogła odpowiedzieć Rodowi Stewartowi na odwieczne pytanie: "Do ya think I'm sexy?".

10. Barry Manilow

Półtora miliona dolarów powinno wystarczyć do tego, żeby Barry Manilow zmienił imię tytułowej bohaterki swojego największego przeboju na imię panny młodej... albo pana młodego (tutaj uśmiech do fanów "Głowy rodziny", którzy pewnie pamiętają, jak Manilow zaśpiewał "Quagmire" - niezaznajomionych z tematem odsyłamy

tutaj

).

9. Jennifer Lopez

Miłość nic nie kosztuje, ale za występ Jennifer Lopez na weselu trzeba trochę zapłacić, a dokładnie 2 mln dolarów.

8. Leona Lewis

Kariera Leony Lewis dopiero się rozpoczęła, a już teraz za prywatny występ wokalistka życzy sobie tyle samo, ile Jennifer Lopez, Paul McCartney i Amy Winehouse .

7. Paul McCartney

Były Beatles ceni się stosunkowo nisko - na weselu można mieć go za zaledwie dwa miliony dolarów.

6. Amy Winehouse

Amy Winehouse raz bywa w lepszej formie, raz w gorszej. Czy zdecydowalibyście się na tak niepewnej jakości grajka weselnego za dwa miliony dolarów?

5. George Michael

Mimo że niektóre piosenki byłego wokalisty Wham! są zaprzeczeniem miłości aż po grób (patrz niżej), pewnie niejedna młoda para chciałaby na swoim weselu widzieć George'a Michaela . A może go widzieć za 2,6 miliona dolarów.

4. Christina Aguilera

Christina Aguilera może rozkręcić weselną zabawę za trzy miliony dolarów.

3. Kylie Minogue

Pierwszą trójkę otwiera Kylie Minogue . Żeby zobaczyć ją śpiewającą do kotleta, trzeba wyłożyć cztery miliony dolarów.

2. Elton John

Elton John bierze tyle samo, ile Kylie Minogue , ale cztery miliony dolarów nie trafiają do jego kieszeni. Muzyk wszystkie dochody z prywatnych koncertów przeznacza na cele charytatywne - przekazuje Elton John AIDS Foundation.

1. The Rolling Stones

Grają za niemałe pieniądze, bo 10 milionów dolarów za 90-minutowy koncert, a do tego rzadko zgadzają się na prywatne występy. Na weselach można ich zobaczyć tylko wtedy, kiedy są akurat w trasie. Jeżeli jednak uda się ich zaangażować, to para młoda może posłuchać "(I Can't Get No) Satisfaction" tuż przed nocą poślubną.

Teks: Infomuzka.pl, IB

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!