Piątkowe premiery kinowe

Komedia z przymrużeniem oka, thriller na podstawie Larssona, słodka komedia i coś dla dzieci. Jest w czym przebierać.

Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet

Ten piątek jest wyjątkowo obfity w premiery filmowe. Jedną z ważniejszych jest ekranizacja pierwszej powieści Stiega Larssona. Czy można z powodzeniem skondensować 600-stronicową książkę? Okazuje się, że tak.

Skazany w procesie o zniesławienie dziennikarz śledczy podejmuje się niezwykłego zlecenia. Na prośbę właściciela koncernu przemysłowego bada tajemniczą sprawę kryminalną sprzed lat. Wraz  z pomagającą mu młodą hakerką Lisbeth zagłębia się w mroczną i krwawą historię rodziny. Kolejne elementy łączą się w całość i przybliżają do rozwiązania śmiertelnej układanki. W trakcie śledztwa między dziennikarzem i dziewczyną rodzi się niebezpieczna fascynacja.

Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet - zwiastun Kolejna lekka, łatwa i przyjemna komedia. W rolach głównych Janek Wieczorkowski i Anna Dereszowska

Nigdy nie mów nigdy Czy watro nagrywać na nowo coś, co było dobre. Może niekoniecznie, ale na pewno można na tym zarobić. W ten sposób powstało "Fame".

"Fame" - fragment filmu

Coś dla młodszych widzów również się znajdzie. Film oczywiście w polskiej wersji językowej. Swoich głosów użyczyli m.in. Maria Peszek i Paweł Małaszyński.

Terra - zwiastun Film produkcji norweskiej, więc trzeba się przygotować na trochę innym klimat.  Reklamowany jest jako "antydepresyjna komedia zza kręgu polarnego".

"Białe szaleństwo" - zwiastun Druga część krwawego hiszpańskiego horroru z zombie w roli głównej. Dla ludzi o stalowych nerwach. REC [2] teaser Dokument traktujący o powstałej w okresie starożytności Tybetańskiej Księdze Umarłych zawierającej podstawowe nauki buddyjskie. Mówi ona o śmierci i o tym, co dzieje się później. Tybetańska księga umarłychTybetańska księga umarłych 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!