La Toya Jackson wystąpi w Warszawie

Siostra zmarłego króla pop przyjedzie do Warszawy, aby wraz z polskimi gwiazdami świętować Sylwestra w rytm przebojów Michaela.

La Toya Jackson nie jest może tak znana ze swoich wokalnych umiejętności jak jej brat, ale będzie wspierała polskie gwiazdy w czasie Sylwestra pod chmurką na warszawskim Placu Konstytucji. Gwiazda przyjęła zaproszenie od producentów komedii "Ciacho" w rezyserii Patryka Vegi.

Motywem przewodnim tej imprezy będą piosenki ikony popkultury Michaela Jacksona. Nie ma go już z nami i pomyśleliśmy że obecność jego siostry pomoże nam przypomnieć klimat jego koncertów - mówi Patryk Vega.

Oprócz niej zobaczymy Edytę Górniak, Urszulę, MUŃKA, Macieja Maleńczuka, Andrzeja Piasecznego, Stachurskiego, czy zespół Lady Pank, a także wykonawców z zagranicy - Shauna Bakera wspólnie z Maloy oraz September.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00 i trwać będzie co najmniej pięć i pół godziny. Na ubiegłorocznej imprezie bawiło się ponad 100 tys. osób, a dzięki transmisji telewizyjnej stołecznego Sylwestra oglądało prawie 13,5 mln widzów w całej Polsce.

Chcielibyście zobaczyć ją na żywo?

źródło: mat. prasowe

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!