Wilki zawieszają działalność

Zespół zapowiada dłuższą przerwę.

Dzięki Wilkom mamy takie przeboje jak "Baśka", "Eli lama Sabachtani" czy "Aborygen". Zespół wciąż cieszy się dużą popularnością, jednak jego członkowie postanowili poświęcić swój czas na solowe projekty.

Nie rozwiązuję zespołu - powiedział Robert Gawliński - zawieszamy działalność koncertową, aby zrealizować nasze muzyczne plany, które nie mieszczą się w konwencji Wilków. Myślę, że to potrwa rok, może trochę dłużej. Z Wilkami gramy bez przerwy przez ostatnie 7 lat, jesteśmy trochę zmęczeni sobą, trochę się wypaliliśmy. Chcemy od siebie odpocząć, znaleźć nowe inspiracje.

Mikis nagrywa płytę z Adamem Wolskim z Golden Life, Hubert pracuje nad projektem razem ze swoją żoną, Anią Rusowicz, a Smolik i tak cały czas jest wolnym strzelcem - mówi dalej. Solowej płyty lidera Wilków możemy się spodziewać już pod koniec zimy.

Tymczasem pozostała ostatnia szansa zobaczenia zespołu w komplecie. Wilki wystąpią w czasie koncertu sylwestrowego w Bydgoszczy. Można będzie ich posłuchać od 21.30 na rynku, a później na osiedlu Fordon.

źródło: materiały prasowe/AB

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!