10 najważniejszych wydarzeń show-biznesu

2009 nie pozwalał nam się nudzić.

Miejsce 10 - Nowa Agnieszka Chylińska

Niegdyś buntowniczka z przerwą między zębami, później rockowa złośnica. Teraz... No właśnie - nawet nie wiadomo, jak określić Agnieszkę Chylińską . Wielu fanów jej "starej" twórczości było w stanie wybaczyć sędziowanie w "Mam talent" i to, że w każdym wywiadzie mówiła tylko o dziecku. Kobiety się zmieniają. Jednak w momencie, gdy "Nie mogę Cię zapomnieć" poleciało w radiu, WSZYSTKO się zmieniło.

Najbardziej bolesne było to, iż Agnieszka mocno podkreślała, że w końcu zrobiła coś, w czym jest autentyczna. Czyżby przez tyle lat tylko oszukiwała fanów? Na szczęście, teraz ma wielu nowych, a oni uwielbiają disco w jej wykonaniu.

Miejsce 9 - Koncert grzesznej Madonny

Wow! Wielka Madonna wystąpi w Polsce! Na tę wieść wiele osób od razu ruszyło w celu kupienia biletów, ale znaleźli się i tacy, co dopatrzyli się w koncercie gwiazdy spisku. Okazało się, że wokalistka wybrała sobie złą datę na występ na warszawskim lotnisku Bemowo. 15 sierpnia obchodzone jest Święto Matki Boskiej Zielnej, więc koncert był długo bojkotowany.

Miejsce 8 - Księżniczka różu i książę ciemności razem

Był okres, kiedy na spotkaniu ze znajomymi zawsze znalazł się ktoś, kto zapytał: Myślicie, że Nergal to tak z Dodą na poważnie czy dla jaj? Po kilku miesiącach można zaryzykować stwierdzenie, że jednak na poważnie, bo gruchają jak dwa gołąbki. Nergal zaistniał dzięki Dodzie w polskim (nie tylko tym mrocznym) show-biznesie, a ona zachowuje się ciut poważniej. Życzymy szczęścia!

eastnews

Miejsce 7 - Kammelgate

To była dopiero bomba, która wybuchła nagle w kwietniu. Katarzyna Niezgoda, prywatnie kobieta Tomasza Kammela, została zwolniona z funkcji prezesa banku Pekao SA. Padły podejrzenia, że pomagała zarabiać firmie swojego chłopaka na szkoleniach w tymże banku. Sprawa nie znalazła swojego finału, ale Tomasz Kammel został skazany na banicję i w TVP pracy na razie nie dostanie.

MD/Forum

Miejsce 6 - "Kocham cię, Isabel"

Zmiana wizerunku jeszcze bardziej drastyczna niż u Chylińskiej. Kazimierz Marcinkiewicz, niegdyś piewca tradycji rodzinnych i wierności, na zesłaniu w Londynie zapoznał niejaką Isabel. Miłość była tak wielka, a wiersze na blogu tak piękne, że Marcinkiewicz zamienił się w Atrakcyjnego Kazimierza i wziął Isabel za żonę.

Isabel - nie, nooo eeee mmmm... nie masz ładnej koszulki.

Miejsce 5 - Romek za kratkami

Przez 32 lata Roman Polański uciekał przed wymiarem sprawiedliwości, ale dopadł go we wrześniu w Szwajcarii. Reżyser nie spodziewał się zatrzymania. Ciekawe było to, że przez ten czas wszyscy wiedzieli, o co był oskarżony, ale dopiero aresztowanie wywołało medialną i niemal globalną dyskusję. Na razie Polański jest więźniem swojego domu w Szwajcarii, gdzie czeka na dalsze postępowanie. Niewykluczone, że już niebawem po ponad 30 latach stanie na amerykańskiej ziemi...

Miejsce 4 - Miłość ponad podziałami

Po cichu wzięli ślub i myśleli, że nikogo nie powinno dziwić ich uczucie. Jakże się przeliczyli... W sklepach, w autobusach, w domach, na poczcie - wszędzie mówiono tylko o tym, że 85-letni Andrzej Łapicki pojął za żonę 25-letnią Kamilę. Znaleźli się i tacy, którzy nie widzieli w tym nic złego. Złe to może nie, ale dziwne na pewno.

Andrzej Łapicki z młodą żonąAndrzej Łapicki z młodą żoną KAPIF.PL/KAPIF

Miejsce 3 - Alicja, co gwiazdora chciała

Alicja Bachleda-Curuś zawsze sprawiała grzecznej dziewczynki, aż tu taka nowina. "Polska aktorka z hollywoodzką gwiazdą" - krzyczały nagłówki gazet w marcu. Od tego czasu wiele rzeczy się zmieniło. Prawdą okazało się, że Polka poderwała Colina Farrella , a do tego będą rodzicami. Syn nosi imię Henry Tadeusz a Alicja już zdążyła nabawić akcentu się typowego dla naszych rodaków w USA . GRATULACJE!

Andrzej Łapicki z młodą żonąNATIONAL PHOTO GROUP/Forum

Miejsce 2 - Tomasz podrywacz

Wrzesień. Weronika Marczuk-Pazura zostaje aresztowana przez funkcjonariuszy CBA. Podejrzewana jest o przyjęcie korzyści majątkowych. Gwiazda telewizji została wsypana przez niejakiego agenta Tomka, który przez dłuższy czas starał się wkupić w jej i innych łaski. Panie pamiętajcie - nie ufajcie facetom, którzy jeżdżą porshe a na głowie mają żel!

Przy podejrzanej zabezpieczono 100 tysięcy złotych. Była to pierwsza rata z 400 tysięcy złotych łapówki jakie miała sobie zażyczyć była żona znanego aktora. Podejrzana jest przewożona w kominiarce na izbę zatrzymań.Przy podejrzanej zabezpieczono 100 tysięcy złotych. Była to pierwsza rata z 400 tysięcy złotych łapówki jakie miała sobie zażyczyć była żona znanego aktora. Podejrzana jest przewożona w kominiarce na izbę zatrzymań. FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Miejsce 1 - Król Popu odszedł

Cały świat (no może cały) płakał po śmierci Michaela Jacksona. Paradoksalnie, w ostatnich latach życia traktowano go z przymrużeniem oka, ale wiadomo, że nic tak nie pomaga popularności jak śmierć. Smutne to, ale na szczęście Jacko zostawił po sobie wiele porządnych numerów.

Które wydarzenie zrobiło na Tobie największe wrażenie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!