Ciało Kate Winslet najbardziej pożądane

Kobiety wcale nie mają ochoty wyglądać jak wieszaki.

Zapytajcie przeciętną nastolatkę, ciało której celebrytki chciałaby mieć. Zapewne większość bez zastanowienia wymieniłaby Kate Moss czy inną chudzinę. Na szczęście z wiekiem to się zmienia. Kobiety (18 lat i wzwyż) w Wielkiej Brytanii zadano podobne pytanie i rezultaty były dość zaskakujące, ale i optymistyczne. Najwięcej pań wymieniło Kate Winslet jako ideał kobiecego ciała.

"Odchudzona" Kate na okładce "GQ"

34 procent głosów, spośród 2000 oddanych, zdobyła korpulentna piękność z "Titanica". Aktorka zaimponowała wielu kobiet, kiedy wniosła sprawę przeciwko pismu "GQ", które bez jej zgody wyretuszowało jej zdjęcie. Zaraz za nią uplasowała się brytyjska aktorka, Kelly Brook i amerykańska laureatka Oscara, Helle Berry.

Halle Berry Halle Berry   fot. East News

Zaskakujące i imponujące zarazem jest to, że wychudzone gwiazdki z pierwszych stron gazet zebrały marginalną ilość głosów. Victoria Beckham czy Kate Moss, które lansują trendy i rachityczny wizerunek, nie podobają się innym paniom.

Kate Moss 18.09.2007Kate Moss 18.09.2007 Fot. NATHAN STRANGE APVictoria BeckhamVictoria Beckham Victoria Beckham fot. AP/Jorge Herrera

1. Kate Winslet - 16 %

2. Kelly Brook - 15 %

3. Halle Berry - 12 %

4. Cheryl Cole - 10 %

5. Beyonce - 6 %

6. Megan Fox - 5 %

7. Lily Allen - 4 %

8. Keeley Hazell - 2 %

9. Kate Moss - 1 %

9. Katie Price - 1 %

9. Victoria Beckham - 1 %

Zgadzasz się z opinią Brytyjek, że pulchniejsze kobiety są bardziej apetyczne?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!