Beyonce i Jay-Z zmietli konkurencję

Co dwie głowy, to nie jedna!

Założę się, że w związku Jaya-Z i Beyonce nie ma problemów na tle finansowym. Obydwoje dokonują świetnych zawodowych wyborów i oboje doskonale na tym wychodzą. Chodzi nie tylko o muzykę, lecz przede wszystkim o kontrakty reklamowe. Dzięki ciężkiej pracy Jayonce, jak potocznie się na nich mówi, zarobiła 122 miliony dolarów w okresie czerwiec 2008 - czerwiec 2009.

W Los Angeles odbyła się uroczysta premiera filmu 'Bękartów wojny', w którym Brad Pitt gra jedną z głównych ról. Aby ukrócić plotki o problemach w związku, zabrał ze sobą Angelinę Jolie. Tylko jak się na nich patrzy, trudno oprzeć się wrażeniu, że coś między nimi jest nie tak. W Los Angeles odbyła się uroczysta premiera filmu "Bękartów wojny", w którym Brad Pitt gra jedną z głównych ról. Aby ukrócić plotki o problemach w związku, zabrał ze sobą Angelinę Jolie. Tylko jak się na nich patrzy, trudno oprzeć się wrażeniu, że coś między nimi jest nie tak.  AP/Matt Sayles

Żeby było ciekawiej, to Beyonce bardziej zakasała rękawy i w sumie jej konto wzrosło o 87 milionów. 35 milionów Jaya-Z wypada przy tym blado, ale i tak robi wielkie wrażenie.

Harrison FordHarrison Ford Harrison Ford

"Forbes" wziął pod lupę wiele znanych i dobrze opłacanych par show-biznesu. Na drugiej pozycji znalazł się duet Calista Flockhart i Harrison Ford , którzy, głównie dzięki filmowi "Indiana Jones", wzbogacili się o 69 milionów. Brangelina uplasowała się na trzecim miejscu z zarobkami w wysokości 55 milionów.

Oto cała 10:

1. Beyonce i Jay-Z - 122 miliony dolarów

2. Calista Flockhart i Harrison Ford - 69 milionów

3. Angelina Jolie i Brad Pitt - 55 milionów

4. Will Smith i Jada Pinkett Smith - 48 milionów

5. Victoria i David Backham - 46 milionów

6. Ellen DeGeneres i Portia de Rossi - 36 milionów

7. Tom Hanks i Rita Wilson - 35.5 miliona

8. Jim Carrey i Jenny McCarthy - 34 miliony

9. Tom Cruise i Katie Holmes - 33.5 miliona

10. Jessica Parker i Matthew Broderick - 29 milionów

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!