Christina Aguilera - nowy singiel już 30 marca, nowa plyta jeszcze w tym roku

Christina Aguilera - już niedługo nowa płyta wokalistki!  

Zdobywczyni 5 statuetek prestiżowych nagród Grammy zapowiada premierę czwartego studyjnego albumu "Bionic"

Premiera singla "Not Myself Tonight" zaplanowana jest na 30 marca na oficjalnej stronie artystki - www.christinaaguilera.com

okładka singla okładka singla  okładka singla

"Bionic" zawierać będzie kompozycje współautorstwa Aguilery oraz topowych producentów i kompozytorów m.in. Sia, Tricky Stewart, Polow Da Don, Le Tigre, Hill & Switch oraz Ladytron .

"Wspólna praca nad tym albumem z podziwianymi przeze mnie utalentowanymi producentami I autorami, była wspaniałym do świadczeniem. Artyści, z którymi zdecydowałam się pracować nad płytą wnieśli do niej wiele unikalnych warstw dźwięków. Moim zamierzeniem było wejść do ich muzycznych światów i połączyć je z moją własną wizją dźwięku. Rezultat okazał się magiczny."

Muzyka na "Bionic" zdaniem samej zainteresowanej to mix wielu stylów muzycznych. Aguilera zapowiada swoją nową, artystyczną odsłonę, nową Christine Aguilerę - której takiej artystycznej metamorfozy nikt się nie spodziewa. Płyta ukazuje uniwersalność Christiny, jako artystki. Przedstawia jej zdolności wokalne i sposób śpiewania, jakiego jej fani nie mieli jeszcze okazji doświadczyć.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!