Gwiazdy jednoczą się w bólu

Polskie oraz zagraniczne gwiazdy na swoich blogach, stronach internetowych i w rozmowie z mediami przekazują kondolencje bliskim ofiar katastrofy samolotu prezydenckiego.

Wszyscy podkreślają ogrom tragedii:

Kim Kardashian: Moje myśli i modlitwy kierują się w stronę ludzi w Polsce... Jestem smutna z powodu odejścia ich prezydenta.
Eva Longoria: Boże pobłogosław Polskę... nasze serca są z Wami.
Jessica Simpson: Przesyłam moją miłość, modlitwy i najgłębsze wyrazy współczucia Polakom. Niech Bóg będzie z Wami w tych tragicznych chwilach.
Matt Pokora: Specjalna myśl do prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego i jego żony... Spoczywajcie w pokoju.
Billy Ray Cyrus: Módlcie się moi przyjaciele. Od kopalni w Wirginii do wspaniałych ludzi w Polsce jest tyle smutku. Amen.

KAPiF

Andrzej Piaseczny: Przyjaciele... W chwili, jaką przyniósł nam dzisiejszy dzień, nikt z nas nie powinien opierać się refleksji nad kruchością ludzkiego losu. Żyjemy troszcząc się o drobiazgi, które stanowią naszą codzienność. Kiedy przemijamy to one składają się na tę mgłę pamięci, którą po sobie zostawiamy. Czasem kłębią się w głowach naszych najbliższych składając się na nas wielkich, powszednich, radosnych, zakłopotanych, ale co najważniejsze po prostu ludzkich. Zapomnijmy dzisiaj o sympatiach i polityce. Proszę skierujcie dzisiaj, choć przez chwilę, w niebo dobrą myśl o tych, którzy odeszli. Cześć ich pamięci.
Justyna Steczkowska: Jednak w obliczu dzisiejszej tragedii to wszystko przestało być ważne... Trudno w takiej sytuacji powiedzieć coś mądrego... - nie ma słów pocieszenia, bo straty są nieodwracalne... Życie jest takie kruche... Szanujmy siebie nawzajem i kochajmy, żeby te chwile na ziemi, które nam zostały, były dla nas jak słoneczny dzień... Przytulam Was do serca i proszę o to samo... Bo ciężko mi samej to znosić... - dziękuję.
Marina Łuczenko: W związku z dzisiejszą tragedią, w której zginęli najważniejsi przedstawiciele naszego państwa, łączymy się w bólu z rodzinami wszystkich ofiar tej katastrofy.
Ewa Farna: W liście przesłanym do swoich polskich przyjaciół tuż po opublikowaniu informacji o katastrofie Ewa pisze, że jest to dla niej wstrząsająca wiadomość, szok i tragedia, której nie umie zrozumieć. W tej potwornej sytuacji wszyscy czujemy wielki smutek, żal i głębokie wzruszenie, które zachowamy w swoich sercach na zawsze -czytamy na oficjalnej stronie młodej gwiazdy.
Zespół Bracia: Jesteśmy w szoku - podobnie jak wszyscy Polacy. Cały czas zadajemy sobie pytanie, jak mogło dojść do takiej tragedii? Trzeba pamiętać o tym, że zginęli nie tylko Prezydent, Pierwsza Dama i połowa najważniejszych ludzi w państwie. To byli czyiś rodzice, mężowie, żony, czyjeś dzieci. Wszyscy jesteśmy zrozpaczeni, ale największy ból odczuwają członkowie rodzin i przyjaciele tych, którzy zginęli pod Smoleńskiem.
Większość naszych fanów to ludzie młodzi - do was kierujemy te słowa. Pamiętajcie, że życie jest ulotne. Spada samolot i ludzie już nie mają jutra, nie mają przyszłości. Nie warto planować jutra, jeżeli dziś żyje się byle jak. Dlatego żyjcie pięknie. Codziennie.
W imieniu zespołu BRACIA składamy szczere wyrazy współczucia rodzinom ofiar katastrofy samolotu rządowego Tu-154.

KAPiF

Kasia Cichopek: TRAGEDIA.. W takiej sytuacji żadne słowa nie są odpowiednie... Współczuję rodzinom ofiar i łączę się z nimi w bólu... Katyń pochłonął już tyle istnień ludzkich... To tragedia dla nas wszystkich...
Izabella Miko: Moje myśli i modlitwy są z wszystkimi rodzinami i z moim krajem (napisała w dniu wypadku). Wracają z kościoła było słońce i deszcz... Ktoś powiedział: Anioły płaczą nad Polską (napisała w niedzielę).
Krzysztof Ibisz: NASZ DRAMAT. Jako osoba publiczna, jako były poseł na Sejm RP i jako zwykły obywatel jestem wstrząśnięty bezprecedensową tragedią, jaka dotknęła nas wszystkich i każdego z osobna... W tych dniach pełnych refleksji uczcijmy Ich pamięć. Ich marzenia o silnej Polsce są również naszymi marzeniami.
Tomasz Jacyków: Łączę się w bólu z rodzinami ofiar tragedii. Tak jak cały Naród jestem w żałobie.
Maryla Rodowicz: Straszna tragedia... Dzisiaj o świcie w pobliżu Smoleńska zginęło w katastrofie lotniczej 88 osób pełniących wysokie stanowiska państwowe, w tym Prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką, posłowie i senatorowie RP, dowódcy wojskowi, wysocy urzędnicy administracji. Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar...

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!