Polskie gwiazdy w klipie Pako Sarra

Pako Sarr to nowe nazwisko na polskiej scenie muzycznej, a do pierwszego teledysku udało mu namówić plejadę gwiazd znanych z małego i dużego ekranu.

Kim jest Pako Sarr ?

Pierwsze zetknięcie z Polską tego senegalskiego wokalisty nie było miłe: noc spędził na lotnisku z powodu braku wizy, a na pierwszy, niereklamowany koncert w Warszawie przyszły dwie osoby. Obiecał sobie, że nie wróci więcej do tego dziwnego kraju. Jednak los chciał inaczej - po dwóch latach przyjechał do Polski, by po kolejnych sześciu miesiącach zakochać się w naszym kraju i na stałe przeprowadzić do Warszawy.

Pako Sarr czerpie inspiracje z przebogatej i barwnej tradycji muzycznej Senegalu , łączy gatunki popularne w Afryce - jak afro i reggae - i wzbogaca je elementami muzyki soul, pop i rocka. Dzięki temu utwory Pako Sarra to coś więcej niż muzyka korzeni, etno granie.

Pierwszy singiel "In my Village" to, jak mówi sam artysta:

Kwintesencja przesłania tekstów na nowej płycie: opowieść o miłości, wolności, szacunku i pokoju.

W teledysku do debiutanckiego singla wystąpili m.in.:

- Piotr Adamczyk

- Małgorzata Kożuchowska

- Olivier Janiak

ZOBACZCIE TELEDYSK:

Podoba Ci się? ZAGŁOSUJ TUTAJ >>>>

Album Pako Sarra "Nomad Soul" będzie mieć premierę we wrześniu br. W piosenkach, śpiewanych po senegalsku, francusku i angielsku, pojawiają się też akcenty polskie.

Pako szybko został doceniony przez polskich artystów dzięki świeżości, nieprzewidywalności i wyjątkowej energii, jakie wnosi w każdy projekt. W Polsce występował z takimi sławami, jak Marek Kościkiewicz, Karim Matusewicz i K.A.S.A.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!