Anna Dereszowska śpiewa z De Mono

8 września ukaże się nowy album grupy De Mono, "No Stress". Na potrzeby płyty powstał utwór z udziałem pewnej polskiej aktorki.

W zestawie znajduje się duet wokalny Andrzeja Krzywego z Anną Dereszowską , która dotąd współpracowała z De Mono jako aktorka występująca w teledyskach do piosenek "Listy wiatrem unoszone " i "Patrzę w ciebie ". Tym razem stanęła przed mikrofonem i wyśpiewała damską partię w romantycznej balladzie "Jednym zdaniem ".

Oto tracklista:

- Jednym zdaniem - Póki na to czas - Moja lady - (No Stress) wyjście zawsze jest - Życie to sen - Kilka szczęść - Twoje oczy pełne nieba - To pieniądze - To stanie się jutro - W sam raz dla niej - 3 minuty - Nie chce nic więcej - Milczę o Tobie

Cały zespół w obecnym składzie - Andrzej Krzywy (wokal), Piotr Kubiaczyk (gitara basowa), Paweł Pełczyński (saksofony), instrumenty perkusyjne), Paweł Dampc (instrumenty klawiszowe), Tomasz Banaś (gitary), Zdzisław Zioło (gitary) i Marcin Korbacz (perkusja) - przygotowuje się do trasy koncertowej promującej longplay.

Poprzedni longplay De Mono, "Siedem dn i", ukazał się w 2006 roku.

Dereszowską ostatnio można było oglądać w serialu "Klub Szalonych Dziewic ".

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!