Nowości w Radiu Złote Przeboje

Sprawdźcie czym zaskakujemy Was jesienią!

We wrześniu na antenie Radia Złote Przeboje pojawiają się nowe programy oraz odświeżone wersje dotychczasowych audycji, a także specjalny konkurs dla słuchaczy.

Już w najbliższą sobotę 4 września od godziny 10, usłyszycie pierwsza odsłonę nowego programu Marzeny Rogalskiej "Rodzinne śniadanie w Radiu Złote Przeboje" . Gośćmi prowadzącej będą znane rodziny, m.in. muzyków i aktorów, które opowiedzą domowe historie i anegdoty. W pierwszym wydaniu "Rodzinnego śniadania" Marzena Rogalska porozmawia z wokalistką zespołu Bajm Beatą Kozidrak, jej mężem i córką - Kasią.

Codziennie o godz. 15.15 w Radiu Złote Przeboje możecie usłyszeć koncertowy utwór wybrany przez Andrzeja Krzywego i gościa niedzielnej audycji jako przedsmak niedzielnego programu "Krzywy LIVE" !

Już dziś od 18 zupełnie nowe, odświeżone wydanie Listy Przebojów Radia Złote Przeboje. Piotr Sworakowski prezentować będzie 20 najgorętszych piosenek tygodnia wybranych oczywiście przez słuchaczy Radia Złote Przeboje!

Od poniedziałku 6 września rozpoczynamy muzyczną zabawę "Złote za Przeboje" , w której do zdobycia wielkie pieniądze!

Nowy głos pojawiający się na antenie między 14, a 18, to Tomek Wozik Woźniak , który zapewni Wam najlepszą rozrywkę i umili czas najlepszymi przebojami.

A to jeszcze nie koniec zmian w Radiu Złote Przeboje! Przygotowaliśmy dla Was to, co lubicie najbardziej - muzykę, którą kochacie, świetną rozrywkę i zabawę w gwiazdorskiej obsadzie! Już wkrótce zaprosimy do słuchania kolejnych nowości!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!