Jay-Z wydaje córkę Willa Smitha

Willow Smith, córka Willa oraz Jady Pinkett, w zawrotnym tempie robi karierę.

Do sieci trafił właśnie pierwszy utwór 9-latki "Whip My Hair". Wystarczył dzień, by mała artystka znalazła wydawcę i to nie byle jakiego. Raperka podpisała umowę z dowodzoną przez Jaya Z wytwórnią Roc Nation.

- Jesteśmy w Roc Nation niesłychanie podekscytowani współpracą z Willow - wyjawił legendarny raper. - Ma energię i entuzjazm, które są niesłychanie zaraźliwe. To prawdziwa rzadkość, odkryć artystę tak utalentowanego i kreatywnego w tak młodym wieku. Willow właśnie wyrusza w podróż, a my cieszymy się, że możemy jej towarzyszyć, kiedy będzie rozwijać wszystkie aspekty swej kariery.

- Willow wyda niedługo album - oświadczyła wcześniej dumna matka. - Jestem tym bardzo podekscytowana, jest świetna. Na pewno będzie w tym lepsza, niż ja mogłabym być.

- Po rozmowach z kilkoma wytwórniami, było dla nas oczywiste, że Jay-Z, Jay Brown i Roc Nation to właściwy wybór - dodała gwiazda.

Piosenki "Whip My Hair" wysłuchać można pod tym adresem .

Aktorski dorobek Willow Smith zamyka występ w filmie "Kit Kittredge: An American Girl" z 2008 roku. Polscy widzowie mogli podziwiać małą gwiazdę w styczniu 2008 roku w produkcji "Jestem Legendą".

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!