Muffin z talentem, czyli świat wg Kamila Bednarka

Program "Mam talent" szczególnie w tej edycji odkrywa coraz to nowe gwiazdy sceny muzycznej. Triumfatorem sobotniego odcinka został Kamil Bednarek, deklasując konkurencję i wygrywając udział w wielkim finale.

Kamil Bednarek śpiewa tak, że kobieca część jury - Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak - "czuje na skórze słońce Jamajki" . Tegoroczny maturzysta, 3 lata temu został pochłonięty przez klimat muzyki reggae i całkowicie mu się oddał, czym urzekł jury "Mam talent" w eliminacjach:

Dziś Kamil serwuje nam swoją kolejną odsłonę . W programie enigmatycznie wspomniał, że nigdy nie porzuci pracy nad muzyką, co to znaczy?

Okazuje się, że wyluzowany rasta-man z Brzegu rozpoczął karierę sceniczną już 2 lata temu. W 2008 roku powstał skład Star Guard Muffin , który na swoim koncie ma udział w m.in..: Rock Reggae Festiwal Support, Wrocławskim Festiwalu Form Muzycznych oraz na Międzynarodowych Konfrontacji Muzycznych w Grodkowie.

Właśnie dzisiaj , w dwa dni po medialnym sukcesie Kamila, ukazała się debiutancka płyta Star Guard Muffin "Szanuj" .

Zespół ma także profesjonalnie prowadzony profil na MySpace gdzie możecie już znaleźć kawałki z tego albumu.

Czy w takim razie udział Kamila w "Mam talent" to niepowtarzalna szansa dla młodego wokalisty, czy też niekonwencjonalna promocja w ramach Star Guard Muffin?

za rrr.com.pl, myspace.com

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!