Dodatkowe bilety na Rogera Watersa

Z okazji 30. rocznicy wydania albumu "The Wall", Roger Waters 18 i 19 kwietnia zagra koncerty w Atlas Arenie w Łodzi. Do sprzedaży trafiła dodatkowa pula biletów.

Organizator informuje:

Produkcja rozpoczęła się pełną parą, co umożliwiło nam zwolnienie do sprzedaży blokowanych wcześniej (właśnie ze względów produkcyjnych) sektorów/rzędów. Trafiła dziś do sprzedaży pula biletów zarówno na pierwszy jak i na drugi dzień koncertu - w cenie 220 złotych, z bocznym widokiem. Pozostało również jeszcze parę ostatnich miejsc do Golden Circle na 19 kwietnia. W pierwszym i drugim dniu koncertu uruchamiamy również sprzedaż w Atlas Arenie od godziny 14.00 w kasie koło bramy nr 1 - ostatnie sztuki VIP (699 złotych), GC i miejsca z widokiem bocznym ograniczonym.

W skład zespołu Watersa podczas tej trasy wchodzą: Dave Kilminster (gitara), Snowy White (gitara), G. E. Smith (gitara), Jon Carin (keyboard), Harry Waters (keyboard), Graham Broad (perkusja), Robbie Wyckoff , Jon Joyce (wokal), Michael Lennon (wokal), Mark Lennon (wokal), Kipp Lennon (wokal).

Wejściówki dostępne są w Warszawie, Łodzi i okolicach - lista na Eventim.pl.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!